ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

Δημοσίευση  nana Την / Το Σαβ Δεκ 27, 2008 7:37 pm

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΓΕΡΟ ΚΟΛΛΗΜΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ.ΑΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΦΙΛΗ.ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?Κ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ...ΤΙ ΒΙΝΤΕΟ,ΤΙ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ!!!!!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
nana

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 2
Registration date : 27/12/2008

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ

Δημοσίευση  *^*^Alice Cullen*^*^ Την / Το Σαβ Μαρ 07, 2009 2:26 pm

nana έγραψε:ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΓΕΡΟ ΚΟΛΛΗΜΑ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ.ΑΥΤΟΣ ΟΜΩΣ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΣΑΝ ΦΙΛΗ.ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?Κ ΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΝ...ΤΙ ΒΙΝΤΕΟ,ΤΙ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ!!!!!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Και σε βλέπει ακόμα σαν φίλη??? Shocked Λοιπόν μάλλον νομίζει ότι του αφειερώνεις τραγούδια για πλάκα ή για να του πεις ότι τον θέλεις πολύ για κολλητό σου.Τι άλλο να σκεφτώ βγάζεις πέρα με τα αγόρια???Μπορεί όμως να καταλαβε τις προθέσεις σου και να προσπαθεί να σε απομακρύνει με τρόπο...Ξεκάθαρισε του τις προθέσεις σου και μετά βγάλκε συμπέρασμα...Πάντως αν τον θέλεις και δεν του το έχεις πει καλήτερα να του το πεις.Που ξέρεις μπορεί και εκείνος να σε θέλει και να χάσατε τόσο χρόνο άδικα Wink
*^*^Alice Cullen*^*^

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 11
Registration date : 07/03/2009

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης