αν υπαρχει πιο βλαμενη απο εμενα πειτε μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

αν υπαρχει πιο βλαμενη απο εμενα πειτε μου

Δημοσίευση  bryce_avary_4_ever!!! Την / Το Τετ Σεπ 19, 2007 11:29 am

ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ Μ-Α-Λ-Α-Κ-Α-Σ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γιατι???γιατι οταν η τυχη μου χαμογελαει,εγω της ριχνω κλοτσια και μετα παραπονιεμαι!!!οριστε:

χτες η καθηγητρια εβαλε τη φιλη μου να κατσει μαζι με αυτον που ψιλογουσταρω.αυτη,καθως αντιπαθει ολα τα αγορια στο φροντησττιο,μου λεει να κατσεις διπλα μου.οκ της λεω εγω,ΑΛΛΑ οταν ανεβηκαμε πανω,το καημενο το παιδι,περιμενε τη φιλη μου για να κατσει απο μεσα και ειχε βαλει τη τσαντα του πανω στο θρανιο.μολις μπηκε η φιλη μου του λέω:βρες αλλου να καθισεις....,γιατι φοβομουν οτι η καηγητρια θα μας αλλαζε και στους 3 θεσεις

ΝΑ!ΗΛΙΘΙΑ ΠΑΡΤΑ!!!!ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΗΛΙΘΙΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ!!!!!!!!

τωρα τι γινε?το καημενο το παιδι,οχι μονο καθεται μονο του σε αλλλο θρανιο,αλλα ειναι περιτρυγυρισμενο απο ΤΟΥΒΛΑ που δεν μπορουν να τον βοηθησουν οταν λεει μαθημα.τι να κανω η βλαμμενη?εχασα οχι μονο την ευκαιρια να τον γνωρισω καλυτερα,αλλα και να με συμπαθησει καθως καλα-καλα ουτε το επιθετο μου δεν ξερει!!!να του πω να ερθει?ειναι αυτο που σκεφτηκα.αλλα:αν του το πω,το πιο πιθανο ειναι να φαω χυλοπιτα.να καταλαβει οτι τον γουσταρω με περικεφαλαια,μετα να το πει στα ρεμαλια( Laughing )τους φιλους του,να γινω ρεζιλι και να μου βγει και το ονομα!αν δεν του πω να ερθει,θα με παρασει για το κακομαθημενο χαζο που τον αναγκασε να ειναι μες τα τουβλα!!!!

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ????????????????????????????????????????

βριζω και ξαναβριζω τον εαυτο μου και την εντελως αυθορμητη συμπεριφορα μου αλλα τιποτα δεν βγαινει!!!ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ!!!!!

bryce_avary_4_ever!!!

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 22
Registration date : 09/09/2007

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: αν υπαρχει πιο βλαμενη απο εμενα πειτε μου

Δημοσίευση  bryce_avary_4_ever!!! Την / Το Σαβ Σεπ 22, 2007 7:45 pm

καλα αφηστε το μην κουραζεστε το ελυσα μονη μου...καθομαι μπροστα του αλλες ωρες....αλλα τι σας νοιζει απο οτι βλεπω.... geek

bryce_avary_4_ever!!!

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 22
Registration date : 09/09/2007

Απ: αν υπαρχει πιο βλαμενη απο εμενα πειτε μου

Δημοσίευση  Prinsme Την / Το Κυρ Σεπ 23, 2007 10:44 am

Όποτε κάθεσαι μπροστά του, μίλα του! Γίνε πολύ γλυκιά και γενικά δώσε του την ευκαιρία να σε γνωρίσει καλύτερα!

Prinsme

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8
Registration date : 07/09/2007

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης