ονειρο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ονειρο

Δημοσίευση  gdespina Την / Το Σαβ Σεπ 15, 2007 3:17 pm

ειδα ενα ονειρο. Στο φροντηστηριο ειμαστε 10 παιδια, το μονο κοριτσι ειμαι εγω !! Λοιπον ειναι ο Γιαννης και ο Πασχαλης, που μου αρεσει (ο τελευταιος) κουκλος θεος.. Λοιπον:

"Ειμασταν στο φροντηστηριο, καναμε μαθημα και μετα διαλειμμα. Πριν βγουμε διαλειμμα ο Γιαννης εβαλε στοιχημα με τον Πασχαλη, οτι δεν μπορει να με ριξει. Βγαινουν εξω τα παιδια. Ο Γιαννης κλεινει την πορτα και κραταει τσιλιες. Ο Πασχαλης κι εγω μειναμε. Του λεω "Λοιπον, τι ηθελες να μου πεις ??" Κι αυτος: "Δεσποινα, εισαι πολυ ομορφη!!" Και με φιλαει, εγω δεν μπορουσα να αντισταθω !!! Ε, ο Γιαννης λεει οτι ερχοταν μια κυρια.. Μπαινει αλλα δεν μας ειδε και εμεις βγαινουμε απο το παραθυρο. Παμε σπιτι του, στο δωματιο των γονιων του κλειδωνει και μετα... με φιλαει πανω στο κρεβατι και .. και καναμε ερωτα. κοιμηθηκανε μαζι και το επομενο πρωι λυνουμε τις ασκησεις για το φροντηστηριο παμε εκει. αρχιζει το μαθημα κανονικα. και επειδη μιλουσε με τον διπλανο του, η κυρια ειπε να κατσει διπλα μου. και εγω δεν αισθανομουν καλα.. η κυρια μου ειπε να παω να παρω λιγο αερα.. Παω στην γραμματεια. μου δινει ενα τεστ εγκυμοσυνης (δεν το ξερει, της ειπε ειναι για την κυρια) παω τουαλετα.. και ειμαι εγκυος.. κανω εμετο αργοτερα.. μετα η κυρια ζητησε απο τον Πασχαλη να με συνοδευσει στο σπιτι μου .. και τα λεμε οσο προχωραμε.. με αγκαλιαζει.. και παω σπιτι..

μπορειτε να εξηγειτε ονειρα ?? για πειτε μου αυτο. εξηγηστε το ολο !! προταση προς προταση !! Very Happy
gdespina

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 18
Registration date : 11/09/2007

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: ονειρο

Δημοσίευση  Prinsme Την / Το Σαβ Σεπ 15, 2007 9:14 pm

Εγώ ξέρω να εξηγώ όνειρα!
Καταρχάς, υπάρχουν τρεις κατηγορίες ονείρων:
1) τα προφητικά(βλέπεις κάτι που αφορά το άμεσο μέλλον)
2) τα συμβολικά(σου δίνονται απαντήσεις ή μηνύματα μέσα από σύμβολα)
3) έννοιες(αυτά που σε απασχολούν σε μεγάλο βαθμό τα βλέπεις όπως τα θες ή δεν τα θες)

Το δικό σου είναι συνδυασμός όλων αυτών. Όλη η ιστορία με το φροντιστήριο και τα αγόρια αυτά είναι η έννοια σου.
Το ότι είσαι έγκυος σημαίνει ότι έχεις ένα βάρος, κάτι σε προβληματίζει αυτόν τον καιρό.(μπορεί να είναι και το ενδιαφέρον σου για τον Πασχάλη)
Ο εμετός σημαίνει ότι κάτι αποβάλλεις, με την έννοια ότι φεύγει ένα βάσανο, βάρος.
Το φιλί είναι συνάντηση... Δεν ξέρω τι θα γίνει με τον Πασχάλη, αλλά σίγουρα είναι ένα μπερδεμένο όνειρο γεμάτο αγωνία για εσένα και εκείνον!
Prinsme

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8
Registration date : 07/09/2007

Δημοσίευση  gdespina Την / Το Κυρ Σεπ 16, 2007 4:15 pm

ax !! αληθεια ?? και αν δεν με θελει ?? αλλα ειναι ομορφο παιδι, δεν κανει αταξιες..
gdespina

Δημοσίευση  Prinsme Την / Το Κυρ Σεπ 16, 2007 7:17 pm

Και όποιος είναι όμορφος, δεν κάνει αταξίες; Χ ι χ ι! Αν έχεις νέα σχετικά με εκείνον, να μας ενημερώσεις!
Prinsme

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 8
Registration date : 07/09/2007

Δημοσίευση  gdespina Την / Το Τρι Σεπ 18, 2007 4:32 pm

Laughing Laughing Laughing λοιπον χθες που πηγα φροντηστηριο μου επεσε το καπακι του στυλου μου.. εγω δεν το σηκωσα αμεσως.. παρακολουθουσα το μαθημα μετα το πηρα.. ε, σηκωθηκε ο Πασχαλης (καθοταν πισω μου) και γραφει την ασκηση.. μιλουσε λιγο η κυρια.. του πεφτει το καπακι νομιζω του μαρκαδορου @!!! στο ιδιο μερος Laughing Very Happy και.. το σηκωσε !!!!. Τι σημαινουν ολα αυτα ??? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing Very Happy Smile Surprised Idea Question Exclamation Neutral
gdespina

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης