koLl4 m eKsYpn4....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

koLl4 m eKsYpn4....

Δημοσίευση  sk8terbaby Την / Το Τετ Σεπ 05, 2007 2:23 pm

You got sex Appeal. . . you got style. . . you got intelligence. . . you got class. . . you got the face. . . & I've got the wrong number. . . Sorry. . .

Mωρό μου σε σκέφτομαι συνέχεια... Μετράω τις ώρες, τα λεπτά, τα δευτερόλεπτα, ώσπου να έρθω να σε πάρω. Με αγάπη... Ο Xάρος!

Πίστεψε με, η φιλία μας είναι πολύ σημαντική για μένα! Κλαις, κλαίω. Γελάς, γελάω. Πέφτεις από το παράθυρο, συνεχίζω να γελάω!

θέλω να το κάνουμε μαζί! Θέλω η ανδρεναλίνη να ανέβει στα ύψη! Τα κορμιά μας να νιώσουν την ηδονή! Το καλύτερο πήδημα της ζωής μας! Θέλω να κάνουμε bunjee jumping!

Έχεις δει αστέρια; Είναι σαν τα μάτια σου.
Ξέρεις τι σημαίνει "ανεκτίμητο"; Περιέγραψε τον εαυτό σου.
Έχεις αντικρυσει άγγελο; Απλά κοίτα στον καθρέφτη σου!
Σ' αγαπώ γλυκιά φατσούλα.

Τρελαίνομαι όταν οι τρίχες σου μπερδεύονται στη γλώσσα μου, όταν γεύομαι τα μεθυστικά σου υγρά και όταν δαγκώνω τα καρύδια σου...
Αχ, πόσο μ' αρέσει το κανταϊφι!

Αυτό το μήνυμα στάλθηκε στο διάστημα το 1830 με σκοπό την ανεύρεση όντων χαμηλής νοημοσύνης. Αυτή τη στιγμή η αποστολή μας έφθασε στο τέλος της. Συγχαρητήρια!

Έχω ένα όμορφο αρκουδάκι! Έχει δυο γλυκά ματάκια! Έχει δυο γλυκά χειλάκια και ένα γλυκό προσωπάκι! Κι όταν του πω δώσ' μου ένα φιλάκι, θα υπακούσει; Απάντησε μου γλυκό μου αρκουδάκι!

no sCh0oL .........b3 cO0L........

Στην κοινωνική αφομοιωτική ισοπεδωτική αναλγησία που αναλύεται εκ της εσωτερικής υποσυνειδησιακής οντότητας του σύγχρονου ατόμου αναρωτιέμαι...Τι κάνεις;

Μαργαρίτες και βιολέτες
και τριαντάφυλλα πολλά
για την φίλη μου...
με πολλά πολλά φιλιά!

Sex Is like NOKIA (connecting people) like NIKE (just do it) like PEPSI (ask for more) a like SAMSUNG (everyone is invited) and like KUTTY SHARK (so simple)!

Ο έρωτας μας αποφεύγει όταν τον αναζητούμε, και μας κυνηγάει όταν τον αποφεύγουμε. Πληγώνουμε αυτούς που μας κυνηγούν, και κυνηγάμε αυτούς που μας πληγώνουν...

Όταν σε γνώρισα νόμιζα ότι ήσουν αστέρι και έψαξα στον ουρανό να σε βρω. Ο ουρανός είχε πολλά μα εσύ δεν ήσουν κανένα από αυτά. Μήπως τελικά είσαι UFO;

Αγάπη είναι ν' αγαπάς
για 5-10 χρόνια,
αλλά εσύ με καταδίκασες
να σ' αγαπώ αιώνια.

Απόψε πάλι ξαγρυπνώ
μένω και περιμένω,
ένα δικό σου σ' αγαπώ
στο κινητό γραμμένο!!

Μπήκες στη ζωή μου έτσι ξαφνικά
άλλαξες τα πάντα κυριολεκτικά!
Σ' αγάπησα σε λάτρεψα μέσα σε μια στιγμή
μ' εκανες να υπάρχω και μου 'δωσες ζωή!

sk8terbaby

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 5
Registration date : 04/09/2007

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: koLl4 m eKsYpn4....

Δημοσίευση  ~*Deni*~ Την / Το Σαβ Σεπ 08, 2007 11:30 am

teleia!!! kserw kai egw merika:

otan o 8eos eplase ta aggelakia, ena to ekane pio gluko apo ta alla kai auta apo th zhleia tous to eriksan sth gh. ase....... sakateuthka

shmera eipa na sou parw kati, kati pou sou eleipe.... alla otan mphka sto katasthma o xasaphs mou eipe: "muala telos"!!!!

to phra apofash.... 8a tinaksw ta muala mou ston aera na gemisei o kosmos eksupnada!!!!!

mou areseis giati eisai to anti8eto apo to staurolekso.... auto einai gia lusimo enw esu gia desimo!!!!!

your brean has two parts, the left and the right. the left has nothing right in it and the right has nothing left in it!!!!1

to 10% twn andrwn pa8ainoun apo aids, peina, arrwsties..... to upoloipo 90% pe8ainei gia mena!!!!!!

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

~*Deni*~

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 11
Registration date : 04/09/2007

Δημοσίευση  bryce_avary_4_ever!!! Την / Το Δευ Σεπ 10, 2007 5:25 pm

Αν το βλεμμα σου αναβει φωτιες,
αν το χαμογελο σου προκαλει λιποθυμιες,
αν οπου και να πας γινεται σσεισμος,
καλυτερα να κατσεις σπιτι,γρουσουζη!!!

Στη σταμνη που καθομουνα και αρμεγα μια για
εσενα εθυμηθηκα τα ματια της σαν ειδα.
Ευθυς εβγαλα το κινητο μου απ'το ταγαρι,
μηνυμα σε εστειλα,''τι κανεις ρε ζαγαρι?''

lol! lol! lol!
το τελευταιο το ειχα στειλει στον john greek ενα πρωινο και ο παρουσιαστης γελαγε!!! lol!

bryce_avary_4_ever!!!

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 22
Registration date : 09/09/2007

Δημοσίευση  ElEnoUkO Την / Το Πεμ Δεκ 06, 2007 11:18 pm

kserw polla...

psaxnw duo matia na blepoun emena psaxnw duo xeilh na tremoun gia mena,psaxnw mia kardia na xtupa dunata...psaxnw tn agaph sou, zhtaw polla??

8elw enan an8rwpo na me 89elei pragmatika,8elw duo matakia na me koitoun trufera,8elw duo xeilh an me filoun apala...8elw esena ...zhtaw polla???

h agaph einai san tn polemo:arxizei eukola,teleiwnei duskolo k apoleietai na ksexastei....

tn wra tn ma8hmatikwn se skeftomoun alla dn mporousa na upologisw poso s'agapw...!!

ena fili sou k as xa8w stn abusso,mia agkalia k as kaw sthn fwtia,ena xadi sou k as paw stn kolash, afou tn paradeiso 8a tn exw zhsei mazi sou....!!

esu kruwneis egw tremw...esu dakruzeis egw klaiw...esu ragizeis egw spaw...esu me ksexnas egw s'agapaw...

o xwrismos sbhnei ta mikra ais8hmata k megalwnei ta megala,opws o aeras sbhnei to keri alla dunamwnei tn fwtia...

isws ekeino pou zhtas egw na mn to exw k apo oti oneireuthkes egw polui na apexw..isws na mn sou ftanw egw gt polla zhtouses ma 8a'tan alliws an ligo m'agapouses...

alt!!!sullambanesai gia kloph mias kardias k apoplanhsh enos mualou!katadikazesai me xilia filia hmerhsiws k 50 agkalies ana wra ti exeis na peis????

an h agaph htan ma8hma 8a hmoun panta diabasmenh..an h agaph htan nero 8a hmoun panta dipsasmenh...ma ela pou einai oneiro k eimai erwteumenh...!

gurisa olo to kosmo k akousa ola ta AGAPW...alla to pio wraio einai to ellhniko gt einai to monadiko pouz ksekinaei me A k teleiwnei se W.....

metia pou eukola geloun k eukola pali klaine ekeina ma8e na agapas psemata dn lene...

eipa na sbhsw ta palia na brw agaph allh ma h puksida ths kardias esena deixnei pali....

otan se eida fobh8hka na se filhsw otan se filhsa fobh8hka mn s'agaphsw...twra pou s'agaphsa fobamai mn se xasw...

me rwthse o xristos st oneira mou gt tn agapas afou se plhgwse_ k egw tou apanthsa k esu gia tn agaph dn staurw8hkes??

onta kapoioi aggeloi xanoun tn dromo gia tn paradeiso menoun stn gh k kanoun tn zwh kapoiou an8rwpou paradeisenaia!!etc dn eiani aggele mou???

tn agaph einai toso duskolo na tn kerdiseis,toso eukolo na tn xaseis k toso duskolo na tn ksexaseis...

s'agapw me to swma dixws nou me to mple k to mauro tou ouranou s'agapw me tn tropo tou kenou s'agapw

o xeiroteros tropos na sou leipei kapoios einai na steketai dipla sou k na ksereis pws pote dn tn eixes...

dn se misw epeidh dn me agaphseis alla gt me afhseis na s'Agaphsw..

na douleueis san na mn sou xreiazontai xrhmata.na agapas san mn se exoun plhgwsei pote.na xoreueis san na mn se parakolou8ei kaneis.na tragoudas san na mn se akouge kaneis.na zeis san na htan o paradeisos panw stn gh..

dn eisai entaksie na s'exw allaksei 8a eprepe kanonika,ka8olou entaksei,thlefwna kleineis k dineis filia genika..dn eisai entaksei,ne s'exw allaksei 8a eprepe kanonika,ka8olou entaksei, ma ela pou liwnw sta matia sou ta magika...

auta..apo emena...me agaph...!!!

ElEnoUkO

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 18
Registration date : 06/12/2007

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης